Юхновський Олексій Юлійович

juhnovski

Юхновський Олексій Юлійович, науковий співробітник відділу профілактики та лікування невідкладних станів, кандидат медичних наук.

У 1999 році закінчив Харківський державний медичний університет. З 1999 по 2000 рр. проходив інтернатуру за фахом терапія в Харківський обласній клінічній лікарні.

З 2000 по 2003 рр. працював в Обласної клінічної лікарні у відділенні кардіологія. В 2003 р. отримав спеціалізацію за фахом «Кардіологія».

З 2003 по 2004 рр. працював у поліклініці Харківського наукового медичного товариства лікарем-кардіологом.

У 2004—2007 рр. навчався в аспірантурі в Інституті терапії ім. Л.Т. Малої, де у 2007 р. захистив дисертаційну роботу за темою: «Фармакологічна корекція фібриляції передсердь на підставі вивчення механізмів коагуляційного та тромбоцитарного гемостазу».

З 2007 р. працює науковим співробітником відділу гострого інфаркту міокарда (з 2017 року відділ профілактики та лікування невідкладних станів). У 2013 р. пройшов спеціалізацію за фахом «Функціональна діагностика».

 Проводе дослідження за допомогою добового моніторування ЕКГ та проби з навантаженням, електрофізіологічних показників, що сприяють раптової серцевої смерті,  показники вегетативної регуляції, такі як турбулентність серцевого ритму, показники прискорення та уповільнення серцевого ритму AC/DC, показники альтернуючої хвилі Т. Вивчає різноманітні біохімічні, генетичні механізми реперфузійного пошкодження міокарда при гострому інфаркті міокарда, та показників вегетативної дисфункції міокарду у хворих на гострий коронарний синдром.