Петюніна Ольга В’ячеславівна

petyunina

Петюніна Ольга Вячеславівна, старший науковий співробітник відділу профілактики та лікування невідкладних станів, доктор медичних наук.

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

У 1995 р. закінчила Харківський Державний (нині – Національний) медичний університет. В Інституті працює з 1995 р.. У 2000 р. захистила кандидатську дисертацію на здобуття вченого ступеня кандидата медичних наук, а у 2020 - докторську на тему «Особливості прогнозування клінічних подій після інфаркту міокарда з елевацією сегмента ST на підставі оцінки післяінфарктного ремоделювання, нейрогуморальної та прозапальної активності».

Види діяльності: протягом 15 років була відповідальним виконавцем НДР. Напрямок наукової діяльності – розробка новий підходів до прогнозування несприятливих подій після перенесеного інфаркту міокарда.

Науковий стаж: 26 років. Працює в інституті з 1995 року.

Публікації: Результати наукової діяльності опубліковано у 80 наукових працях: 44 статті, з них 33 – у фахових виданнях, рекомендованих МОН України (5 одноосібно), зарубіжних – 11 (у тому числі 5 у журналах, які індексуються в базі SCOPUS, 4 – Web of Scienсe), 3 державних Патента України на корисну модель, 1 авторське право на винахід; 32 роботи у матеріалах міжнародних та вітчизняних з’їздів, науково-практичних конференцій та симпозіумів, серед яких 13 зарубіжних публікацій.