Ткаченко Ольга Віталіївна

tkachenko

  Ткаченко Ольга Віталіївна,  науковий співробітник відділу ішемічної хвороби серця, метаболічних і кардіопульмональних порушень,  кандидат медичних наук.

     Види діяльності: наукова діяльність - співвиконавець НДР, консультативна і лікувальна діяльність - консультування хворих у відділенні терапії і гастроентерології та  поліклінічному  відділенні ДУ «Національний інститут терапії імені Л.Т. Малої НАМН України»; ведення пацієнтів у відділенні ішемічної хвороби серця.

     Клінічний стаж: 29 років.

     Науковий стаж: 19 років.

     Закінчила Харківський медичний інститут в 1992 році (диплом з відзнакою за фахом лікувальна справа). З 1992 р. по 1994 р. проходила клінічну ординатуру за фахом  «Кардіологія» на  базі Українського НДІ терапії. З листопада 1994 року – лікар-кардіолог інфарктного відділення Інституту. З 2002 року – молодший науковий співробітник  відділу атеросклерозу та його  ускладнень, з 19 лютого 2008 року переведена на посаду наукового співробітника відділу атеросклерозу та ішемічної хвороби серця ДУ  «Національний інститут терапії ім. Л. Т. Малої  НАМН України».

     Нагороди: 2002 р. - Лауреат премії імені академіка В. В. Фролькіса для молодих вчених за наукові роботи в геронтології та геріатрії. 2003 р. - Почесна грамота  Управління охорони  здоров’я Харківської обласної державної адміністрації. 2004 р. - Почесна грамота Жовтневої районної ради м. Харків.

     Автор понад 80 наукових робіт (у тому числі 30 статей та 6 патентів на корисні моделі).

     Графік роботи: понеділок – п’ятниця з 9.00 до 17.30 з перерваним робочим тижнем, консультативний день в поліклініці - середа.

     Адреса: ДУ «Національний інститут терапії імені Л.Т. Малої НАМН України», пр. Любові Малої, 2а, Харків, Україна, 61039.

    Телефон: +38 (066) 78-30-259.

    Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.