Комір Ірина Ростиславівна

Комір Ірина Ростиславівна

Старший науковий співробітник відділу вивчення процесів старіння і профілактики метаболічно-асоційованих захворювань, канд. мед. наук, лікар терапевт вищої категорії.

Клінічний стаж: 20 років

Науковий стаж: 18 років

Вчений ступінь: кандидат медичних наук

Участь в міжнародних конференціях:

Регулярні  відвідування та доповіді на щорічних Європейских конгрессах з кардіології та атеросклерозу; конгресси кардіологів України, глобальні саміти з ендокрінології; щорічні наукові конференції регіонального, а також міжнародного рівня.

2002 - 2006 рр. клінічна ординатура за спеціальністю внутрішні хвороби в Інституті терапії НАМН України.

У 2010 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю терапія «Біохімічні маркери у прогнозуванні перебігу та у виборі тактики лікування постінфарктних хворих з метаболічним синдромом».

Наукові інтереси пов’язані з удосконаленням ранньої діагностики метаболічних порушень і розробки персоналізованих програм первинної профілактики в неорганізованій популяції. Визначення патофізіологічних механізмів розвитку хронічних неінфекційних захворювань з урахуванням ролі генетичних факторів, а також дослідження ефективності немедикаментозних способів їх корекції, включаючи дієтичні та фізичні заходи. 

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тел.: +380956525210