Чернишов Володимир Анатолійович

chernyshov

Прізвище, ім’я та ім’я по-батькові:  Чернишов Володимир Анатолійович

Перелік медичних спеціальностей:  лікувальна справа, кардіологія

Кваліфікаційна категорія:  вища

Науковий ступінь:  доктор медичних наук

Наукове звання:  старший науковий співробітник

Посада: провідний науковий співробітник

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Науковий стаж: 34 років

Клінічний стаж:  30 років

Післядипломна освіта, стажування, курси та інше:  курси тематичного удосконалення та передатестаційні цикли за спеціальністю «кардіологія», курси тематичного удосконалення за спеціальностями: «спадкові хвороби та медико-генетичне консультування», «клінічна паразитологія», «невідкладна ендокринологія».

Міжнародні та вітчизняні наукові конференції, форуми та інше:  щорічні  терапевтичні читання, присвячені пам’яті академіка Л.Т. Малої (Харків, Україна, 2004-2017); Національні конгреси кардіологів України (Київ, 2012-2017); українська школа профілактики «Фактори ризику неінфекційних захворювань: від досліджень до практики» (Харків, 2016); науковий симпозіум «Профілактика – основа комплексного підходу до здоров’я людини» (Харків, 2016); тренінг-програма для лікарів «Експрес-курс професійного вдосконалення» (Харків, 2016); щорічні конгреси «Людина та ліки Україна» (Київ, Харків, 2011-2017).

Основні напрями роботи, види патологій, діагностики та лікування: діагностика й лікування серцево-судинних захворювань, комплексне зниження факторів ризику серцево-судинної патології, клінічна ліпідологія, метаболічні розлади.

Нагороди, премії та інше: медаль Харківської міської Ради за багаторічну працю, високий професіоналізм, особистий внесок в розвиток медичної галузі, активну громадську позицію та з нагоди 20-річчя заснування Національної академії медичних наук України (2013).

Додаткова інформація: секретар Експертної проблемної комісії «Терапія» МОЗ та НАМН України з 2001 року по теперішній час.