Черелюк Наталія Ігорівна

chereluk

Молодший науковий співробітник відділу вивчення захворювань органів травлення та їхкоморбідності з неінфекційними захворюваннями, лікар терапевт, гастроентеролог.

Науковий стаж - 5 років.

Клінічний стаж - 8 років.

У 2016 р. закінчила інтернатуру за спеціальністю лікар загальної практики сімейної медицини. У 2017 р. отримала сертифікат лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Терапія». У 2021 р. отримала сертифікат лікаря-спеціаліста за спеціальністю«Гастроентерологія».

Бере активну участь у міжнародних та вітчизняних конференціях.
Дійсний член Української асоціації гастроентерологів, Української асоціації профілактичної медицини.

Завершує роботу над кандидатською дисертацією, що присвячена проблемам ранньої діагностики неалкогольної жирової хвороби печінки у пацієнтів з ожирінням чи надлишковою вагою.

У 2019 р. на XI Українському гастроентерологічному тижні нагороджена дипломом III ступеня на конкурсі наукових робіт молодих вчених; Лауреат конкурсу на відзнаку за професіоналізм та милосердя «Медаль Святого Пантелеймона» у номінації «За наукові розробки в медицині» 2020-2021 рр.; У 2021 р. отримала обласну іменну стипендію в галузі наука імені Л.Т. Малої для обдарованих молодих вчених;

Основні напрями роботи: вивчення особливостей розвитку та прогресування хронічних захворювань печінки та шлунково-кишкового тракту з урахуванням коморбідних станів, а також методи первинної та вторинної профілактики зазначених патологій.

 

E-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тел. + 380988614251