Курінна Олена Григорівна

kurinna

Старший науковий співробітник відділу вивчення захворювань органів травлення та їх коморбідності з неінфекційними захворюваннями, лікар терапевт вищої категорії, гастроентеролог другої категорії, дієтолог другої категорії.

Науковий стаж - 15 років.

Клінічний стаж - 17 років.

Міжнародні та вітчизняні конференції, симпозіуми:

Регулярні мастер-класи Європейської асоціації з вивчення ожиріння та відвідування щорічних Європейскій конгресів з ожиріння з доповідями; глобалні саміти з ожиріння; проведення навчальних заходів та лекцій за темою сучасних трендів в лікуванні ожиріння; щорічні доповіді на заходах УГА; щорічні наукові конференції регіонального, а також міжнародного рівня; щорічні національні школи гастроентерологів, гепатологів України, VI з'їзд Української гастроентерологічної асоціації, 28-29 вересня 2017 року, г. Киев, стипендія міністерства закордонних справ Ізраїлю MASHAV "Nutrition in changing global environment", 28 серпня - 20 вересень 2017 року, Реховот. Дійсний член Української асоціації гастроентерологів, Української асоціації профілактичної медицини.

2006 - 2008 рр. клінічна ординатура за спеціальністю внутрішні хвороби в ДУ «Інституті терапії імені Л.Т. Малої АМН України».

У 2018 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Удосконалення діагностики та прогнозування перебігу неалкогольний жирової хвороби печінки на тлі ожиріння шляхом визначення клініко-патогенетичної ролі провоспалительной активації».

Наукові інтереси сконцентровані на патогенетичних і терапевтичних аспектах метаболічного синдрому, зокрема ожиріння та неалкогольної жирової хвороби печінки. Визначення патофізіологічних механізмів ожиріння та асоційованих з ожирінням станів, у тому числі ролі генетичних і епігенетичних маркерів,змін кишкової мікрофлори, а також дослідження ефективності немедикаментозних способах їх корекції, включаючи дієтичні заходи. В даний час є співвиконавцем науково-дослідної роботи з розробки патогенетично обґрунтованих способів лікування неалкогольний жирової хвороби печінки, а також у розробці методів первинної та вторинної профілактики гастроентерологічної патології.

 E-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

тел +38 (050) 935-35-73