Соломенцева Тетяна Анатоліївна

solomenzeva

Старший науковий співробітник відділу вивчення захворювань органів травлення та їх коморбідності з неінфекційними захворюваннями, кандидат медичних наук, лікар-гастроентеролог вищої кваліфікаційної категорії, терапевт.

Науковий стаж - 28 років.

Клінічний стаж - 33 років.                                                

Міжнародні та вітчизняні конференції, симпозіуми:

щорічні національні конгреси гастроентерологів України; щорічні національні школи гастроентерологів, гепатологів України,  з'їзди Української гастроентерологічної асоціації, науково-практичні конференції Українського клубу панкреатологів, Європейської гастроентерологічної асоціації.

Дійсний член Української асоціації гастроентерологів, Української асоціації профілактичної медицини.

У 2000 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Патоморфоз хронічного гастриту, асоційованого з Helicobacter Pylori у осіб молодого віку». У 2007 році присвоєно вчене звання старшого наукового співробітника.

Брала участь в науковій роботі в рамках НДР з вивчення кислотозалежних захворювань верхніх відділів шлунково-кишкового тракту, асоційованих з Нр, неалкогольної хвороби печінки. В даний час є співвиконавцем НДР "Розробити нову технологію персоніфікованого лікування хворих на неалкогольну жирову хворобу печінки на тлі метаболічних порушень".

Бере участь в науковій діяльності інституту. Виступає з доповідями на науково-практичних конференціях ДУ "Національний інститут терапії імені Л.Т. Малої НАМН України ", засіданнях Харківського науково-медичного товариства.

Бере участь в наукових з'їздах і конференціях України, а також міжнародних симпозіумах.

У 2014 році удостоєна другої премії Харківського медичного товариства за кращу науково-дослідницьку роботу.

Є автором більш ніж 180 друкованих праць, в тому числі 6 монографій, довідників та підручників, 9 патентів на винахід.

 

E-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

тел +38 (057) 373-90-01