Чернова Валентина Михайлівна

chernova

Cтарший науковий співробітник відділу вивчення захворювань органів травлення та їх коморбідності з неінфекційними захворюваннями, кандидат медичних наук, лікар-гастроентеролог вищої кваліфікаційної категорії, терапевт.

Науковий стаж - 34 роки.

Клінічний стаж - 34 роки.

Міжнародні та вітчизняні конференції, симпозіуми:

щорічні національні конгреси гастроентерологів України; щорічні національні школи гастроентерологів, гепатологів України,  з'їзди Української гастроентерологічної асоціації, науково-практичні конференції Українського клубу панкреатологів, Європейської гастроентерологічної асоціації.

Дійсний член Української асоціації гастроентерологів, Української асоціації профілактичної медицини.

Закінчила клінічну ординатуру з внутрішніх хвороб в Інституті терапії АМН України. У 2000 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Клініко-патогенетичне обгрунтування ефективності антиоксидантів при хронічному безкам’яному холециститі. У 2002 році присвоєно вчене звання старшого наукового співробітника.

В даний час бере участь в дослідженнях з вивчення особливості розвитку і прогресування хронічних захворювань печінки і шлунково-кишкового тракту при їх поєднанні з серцево-судинними захворюваннями, цукровим діабетом 2 типу, в розробці патогенетично  обгрунтованих способів лікування неалкогольної жирової хвороби печінки, кислотозалежних захворювань, а також в розробці методів первинної та вторинної профілактики гастроентерологічної патології.

Автор більш ніж 150 наукових праць, в тому числі 6 монографій, довідників та підручників, 9 патентів на винахід.

Нагороджена грамотами адміністрації інституту та адміністрації Новобаварского району м Харків за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток медичної науки і вітчизняну медицину, активну громадянську позицію, висококваліфіковану медичну допомогу населенню, відзначена подякою голови Харківської обласної ради.

 

E-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

тел +38 (057) 373-90-59