Кушнір Інна Ернестівна

kushnir

Старший науковий співробітник відділу вивчення захворювань органів травлення та їх коморбідності з неінфекційними захворюваннями, кандидат медичних наук, лікар-гастроентеролог вищої кваліфікаційної категорії, терапевт.

Науковий стаж - 33 роки.

Клінічний стаж - 34 роки.

Міжнародні та вітчизняні конференції, симпозіуми:

щорічні національні конгреси гастроентерологів України; щорічні національні школи гастроентерологів, гепатологів України,  з'їзди Української гастроентерологічної асоціації, науково-практичні конференції Українського клубу панкреатологів, Європейської гастроентерологічної асоціації.

Дійсний член Української асоціації гастроентерологів, Української асоціації профілактичної медицини.

У 1992 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Метаболізм основних макроергічних з'єднань еритроцитів хворих на хронічні гепатити і цирозу печінки за даними 31Р-ЯМР-спектроскопії». У 2005 році присвоєно вчене звання старшого наукового співробітника.

В даний час вивчає  роль   кишкового мікробіому, регуляторних молекул та маркерів системного запалення в розвитку та прогресуванні неалкогольної жирової хвороби печінки на тлі метаболічних порушень, особливості розвитку і прогресування хронічних захворювань печінки і шлунково-кишкового тракту при їх поєднанні з серцево-судинними захворюваннями, цукровим діабетом 2 типу, ожирінням,  розробляє патогенетично обгрунтовані способи лікування неалкогольний жирової хвороби печінки, кислотозалежних захворювань, запальних захворювань кишечника (виразкового коліту, хвороби Крона), а також методи первинної і вторинної профілактики гастроентерологічної патології.

Автор більш ніж 200 наукових праць, в тому числі 6 монографій, довідників та підручників, 9 патентів на винахід.

Нагороджена грамотами адміністрації інституту та адміністрації Новобаварського району м. Харків за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток медичної науки і вітчизняну медицину, активну громадянську позицію, висококваліфіковану медичну допомогу населенню, Грамотою департаменту охорони здоров'я Харківської міської ради, подякою голови Харківської обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий рівень професіоналізму, значний особистий внесок у розвиток галузі охорони здоров'я.

E-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

тел +38 (057) 373-90-59