Ви можете нас знайти за адресою м. Харків пр. Любові Малої, 2-а
    Перехід до нової версії сайту

ШКОЛА ТЕРАПЕВТІВ ІМЕНІ Л.Т. МАЛОЇ Виїзна науково-практична конференція в м. Львів «Нове в діагностиці та лікуванні внутрішніх хвороб»

Вже стало доброю традицією проведення в Україні Шкіл терапевтів імені Л.Т. Малої, які проводяться вже більш ніж 11 років.

26 червня 2014 р. в місті Львів у рамках Школи терапевтів імені Л.Т. Малої пройшла науково-практична конференція «Нове в діагностиці та лікуванні внутрішніх хвороб», яка була організована ДУ «Національний інститут терапії імені Л.Т. Малої НАМН України» спільно з Департаментом охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації. Інститут терапії представляли: заступник директора з наукової роботи, доктор медичних наук Олена Вадимівна Колеснікова, завідуючий відділом атеросклерозу та ішемічної хвороби серця доктор медичних наук Сергій Андрійович Серік, науковий співробітник відділу науково-організаційної роботи Надія Андріївна Ярина, а Департамент охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації – Головний спеціаліст з терапії – Ірина Євгенівна Федак.

Були представлені наступні доповіді:

Доповідач - доктор медичних наук Олена Вадимівна Колеснікова

Доповідач – доктор медичних наук Олена Вадимівна Колеснікова

  1. Алкоголь – як ко-фактор ураження печінки різної етіології

    Доповідачдоктор медичних наук Олена Вадимівна Колеснікова.

  2. Серцева недостатність та некардіальна супутня патологія: особливості лікування

    Доповідач – доктор медичних наук Сергій Андрійович Серік

 

 

Доповідач -  доктор медичних наук Сергій Андрійович Серік

Доповідач – доктор медичних наук Сергій Андрійович Серік

Одним з важливих напрямків діяльності Інституту є впровадження наукових розробок в практичну охорону здоров’я. Так, для лікарів практичної охорони здоров’я міста Львів та Львівської області було рекомендовано для впровадження 49 наукових розробок Інституту у вигляді методичних рекомендацій, патентів, інформаційних листів, нововведень.

В роботі конференції прийняли участь 123 лікаря з Харкова, Києва, Львова та Львівської області, яка була представлена наступними районами: Городоцьким, Дрогобицьким, Золочівським, Стрийським, Камено-Бугським, Старосамбірським, Сколевським, Бродовським, Жолківським, Самбірським, Яворівським, Бусським, Мостиським.

Висловлюємо подяку директору Департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Андрію Богдановичу Голдуну та головному спеціалісту по терапії Ірині Євгенівні Федак.

Фото 6 Фото 3 фото 4 Фото 5